Tag Archives: внески

Фізособи-загальносистемники єдиний внесок за періоди, в яких не отримували дохід, не сплачують

Чи повинні сплачувати єдиний внесок фізичні особи – підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування за період, в якому не отримували дохід (прибуток)?

Відповідно до пункту 4 статті 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування визначено фізичних осіб – підприємців, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності. Continue reading

Advertisements